СЕРЕДА (24 квітня) - день інженерії та проєктів STEM-тижня – 2024.

Дата: 21.04.2024 21:25

СЕРЕДА (24 квітня) - день інженерії та проєктів STEM-тижня – 2024. Учитель початкових класів, Василівецька Анна Валеріївна, підвела підсумки роботи за STEАM проєктом "Зелена скульптура на підвіконні" з виготовлення 1-2 м класами трав'яників. Метою цього проєкту було не лише дослідити з дітьми періоди пророщування зерен пшениці, а й зробити арт-композицію "Панчішна скульптура" у вигляді тваринок.

Перший етап дослідження. Виготовлення дітьми фігур тварин із капронової тканини, тирси і пшениці.

Наступний етап. Догляд за трав'яником (полив)

Наступний етап. Догляд за трав'яником (обрізання жовтих кінчиків)

Наступний етап. Догляд за трав'яником (розпилення води)

Готові арт-композиції.

Співставлення бажаних результатів з отриманими! Рефлексія досягнення результатів.

Вчитель початкових класів, Дробот Валентина Дмитрівна, провела STEAM-урок з ЯДС, де розвивала інженерні, конструкторські та мистецькі здібності дітей. Просторове мислення учнів по темі "Виготовлення роботів із сірникових коробок".

Вимірювання і креслення деталей.

Склеювання деталей та кольорове оформлення виробу.

Презентація виробів.