Візитівка Кривецької  філії  Маньківського  закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ступенів  №1   Маньківської  селищної  ради Черкаської області

Дата: 01.11.2023 16:15

Кривецька  філія  Маньківського  закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ступенів  №1   Маньківської  селищної  ради Черкаської області

Адреса:

вул. Центральна 21 ,с. Кривець Уманський район Черкаська область

Телефон:

04748-55-5-54

kriv.fil@ukr.net

В. о.  завідувача філії

Слюсаренко  Оксана  Іванівна

Приміщення   школи  збудовано у 1972 році, повний запуск якого відбувся у 1975 році,  загальна площа всіх приміщень – 700 м2, кількість класних кімнат - 3, робоча кімната, 6 кабінетів, спортивна кімната - 70 квадратних метрів ,  внутрішні туалети,  кімната  медичної сестри, бібліотека, кабінет директора, розвантажувальна кімната для вчителів. Проектна потужність навчальної будівлі – 50 учнів. Опалення – власна котельня. Стан теплових мереж «добрий». Стан навчальних кабінетів, бібліотеки, спортивної кімнати, спортмайданчиків – «добрий».

У школі створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт.

У школі працює харчоблок із обідньою залою на 30 місць. Впроваджується  НАССР.  Харчоблок забезпечено обладнання  у достатній кількості. Наявні: плита електрична 4 комфоркова , м’ясорубка електрична – 1 шт.,  холодильне обладнання – 2 од., оновлено посуд  з нержавіючої  сталі,  облаштовано 3 цехи: овочевий, гаряча дільниця, цех для миття посуду.

Обладнано 1 навчально-комп’ютерний клас. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 2 учні 1-9 класів  . Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

У школі навчається  40 учнів.

Освітній процес забезпечує 7 вчителів:

2- мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

4 - мають кваліфікаційну  категорію  першу;

1 - має кваліфікацію «спеціаліст»

Педагогічний колектив працює над науково-методичною проблемою: «Наскрізна інтеграція у процесі реалізації Державних стандартів початкової і базової загальної середньої освіти».

Сьогодні школа – сучасний навчальний заклад, обладнаний згідно вимог часу комп’ютерами .

Наявні 7 комп’ютерів, 4 ноутбуки, 1 мультимедійний проектор.

У школі функціонує 1 комп’ютерний клас, кабінет фізики, спортивна кімната, бібліотека,  їдальня.

Гарна матеріальна база – складова успіху, яка дає змогу впроваджувати в життя нові ефективні сучасні технології навчання: інноваційні, інтерактивні, проектні, тестові методики, педагогіку співробітництва й творчої співпраці вчителів, учнів та батьків, розвивати творчі здібності дітей.

Школа пишається своїми традиціями, адже саме вони дають нам змогу підтримувати зв'язок між минулим і майбутнім, пам’ятати хто ми й який слід маємо залишити після себе.

Урочисто, тепло й душевно проходять традиційні зустрічі з воїнами, відзначаються Дні Небесної Сотні, Дні пам’яті Голодомору.

У навчальному закладі функціонує шкільне самоврядування - справжній мозковой центр, де народжуються нові ідеї, де учні отримують перші й такі необхідні навички управління, готуються до дорослого життя, вчаться бути справжніми патріотами й громадянами своєї країни.

Роботу шкільного самоврядування чітко сплановано, діти беруть участь у розробці й проведенні багатьох заходів, конкурси малюнків, екскурсії до сільських історичних пам’яток, на природу, поїздки по культурних місцях.

Довіра й співпраця шкільного самоврядування та педагогічного колективу, проведення традиційних загальношкільних свят, днів відпочинку, тематичних вечорів, зустрічей з видатними людьми – складова нашого успіху,  під час дистанційного навчання  більшість  заходів  проводились онлайн.

Ми намагаємося зробити  заклад освіти  школою радості, творчості, успіху, де можна творити, розвивати свої таланти й здібності.

Впевнені, що найсвітліші дні в освіті ще попереду. Сподіваємося, що наші учні впишуть свої неповторні сторінки в історію школи і країни, наповнять її життя новим змістом, відкриттями й перемогами.

Проблеми закладу

• Заміна застарілої комп’ютерної техніки, термін експлуатації якої перевищує 15 років;
  • Покращення матеріально- технічної бази.

Територія Кривецької філії Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Маньківської селищної ради

Навчальні кабінети

Коридор та їдальня