ПОНЕДІЛОК (22 квітня) - день науки STEM-тижня – 2024.

Дата: 21.04.2024 14:52

Педагоги нашої школи разом з учнями взяли участь у проведенні  регіонального  науково-методичного   STEM-тижня, (листа ЦПРПП Маньківської селищної ради «Про STEM, STEАM-тиждень» від 29.03.2024 № 18/01-00)

ПОНЕДІЛОК - день науки STEM-тижня – 2024.

Вчителька зарубіжної літератури провела з учнями старших класів "круглий стіл" «Які бувать SТЕМ-професії?» за таким планом:

1. Засідання "Круглого столу"  (Створення портрета менеджера космотуризму)

2.Створюємо презентацію до проекту Бондаря Н. «Космічний туризм»

3. Клімук Л., Довжук Д. працюють над створенням каталогу «Професії 3000-го тисячоліття»

4. Каталог SТЕМ-професій

5.Клімук Л. та Книш А. оформляють проєкт

6. Дівчата й хлопці працюють заповзято

7. В каталозі читаємо про ІТ-генетика та молекулярного дієтолога

8. Довжук Д. зайнята роботою над каталогом

9. Учениця 8 класу Бондар Ольга оформляє презентацію «Менеджер космотуризму. (Портрет фахівця)»

10. Рефлексія заняття.

Формування ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом впровадження елементів SТЕМ-освіти. Вчитель зарубіжної літератури Кривецької філії Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Слюсаренко О. І.

Проєкт "Менеджер космотуризму". Проєкт учениці 8 класу. Бондар Ольги

Вчителька початкових класів Вовк Людмила Сергіївна презентувала разом з учнями 3 класу науково-дослідницький SТЕМ проєкт за темою інтегрованого курсу ЯДС «Пророщування насіння ячменю, огірків, квасолі, кабачків і цибулин»    Режи доступу: https://v-klas-klasn.mozello.ch/novini/params/post/4495999/

Презентація проєкту на сайті Вовк Л.С. "В класі класно"